|
☰ Links
|
|
| ID | 70097 |
|---|---|
| Name | Mizuki Ouma |
| Other Names | 央真 観月 (おうま みづき) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Tensei Kunitori S*x Gassen!! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | school uniform, stockings, hair ribbon, flower |
| Persönlichkeit | |
| Height | 155cm |
| Bust | 90cm |
| Cup Size | F |
| Waist | 60cm |
| Hips | 87cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuki Ouma
Profil
Anime girl Mizuki Ouma is a character from Tensei Kunitori S*x Gassen!!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Rot eyes and Schwarz hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Rot | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|

Facebook 
Tensei Kunitori S*x Gassen!!
SKyongmania faved