|
☰ Links
|
|
| ID | 71082 |
|---|---|
| Name | Mikoto Kiba |
| Other Names | 木場 美琴 |
| Role | Deuteragonist |
| Primary Assignment | Triage X |
| Medientyp | anime |
| Gesprochen von | Yui Kondou, 近藤唯, こんどう ゆい |
| Tags | scarf, hair intakes, goggles |
| Persönlichkeit | |
| Age | 17 |
| Height | 162cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
Menü
|
|
| Day | |
3 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mikoto Kiba
Profil
Anime girl Mikoto Kiba is a character from Triage X.
They have been indexed as Weiblich Teen with Grün eyes and Grau hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Grau | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Similar Characters
Also from Triage X
Kawaii or NOT?!
| Mixxles joined |
| gore joined |

Facebook 
Triage X