Yuugiri appears in Future Girlfriend as a hauptcharakter character with hüfte oder länger blond / gelb hair and grün eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 72045 |
|---|---|
| Name | Yuugiri |
| Other Names | 夕霧 (ゆうぎり) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Future Girlfriend |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 162cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 89cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuugiri
Profil
Yuugiri is a character from Future Girlfriend.
They have been indexed as Weiblich Teen with Grün eyes and Blond / Gelb hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
50
21
Facebook 
Future Girlfriend