|
☰ Links
|
|
| ID | 72054 |
|---|---|
| Name | Shizuka Ichijou |
| Other Names | 一条 静 (いちじょう しずか) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?'' |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | doctor, lipstick, earrings, labcoat, dress, belt, stockings, garter belt, fishnet, closed eyes, gloves |
| Persönlichkeit | |
| Height | 168cm |
| Weight | 56kg |
| Bust | 93cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 89cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shizuka Ichijou
Profil
Anime girl Shizuka Ichijou is a character from Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Nicht erkennbar eyes and Blond / Gelb hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Nicht erkennbar | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|
30
22
Facebook 
Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''
Showofreader rated