|
☰ Links
|
|
| ID | 72055 |
|---|---|
| Name | Aoi Inoue |
| Other Names | 井上 葵 (いのうえ あおい) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?'' |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Naho Sawamiya, 澤宮菜穂, さわみや なほ |
| Tags | glasses, braid, earrings, necklace |
| Persönlichkeit | |
| Height | 164cm |
| Weight | 56kg |
| Bust | 92cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 90cm |
| Role | Homeroom teacher |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aoi Inoue
Profil
Anime girl Aoi Inoue is a character from Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Blau eyes and Lila hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Lila | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| gore joined |
22
16
Facebook 
Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''