Kanae Touno appears in Future Girlfriend as a hauptcharakter character with zur taille schwarz hair and lila eyes.
See Other Versions of this Character
|
☰ Links
|
|
| ID | 72066 |
|---|---|
| Name | Kanae Touno |
| Other Names | 籐野 佳苗 (とうの かなえ) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Future Girlfriend |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Toa Yukimura, 雪村 とあ, ゆきむら とあ |
| Tags | ponytail |
| Persönlichkeit | |
| Height | 150cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 79cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanae Touno
Profil
Kanae Touno is a character from Future Girlfriend.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Schwarz hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| MrVladPlay joined |
| Natsu22s joined |

Facebook 
Future Girlfriend