One of the notable characters from Hitoyume -Autumnal Equinox Story-, Miku Sakakibara is recognized for kinnlang pink hair and braun eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 722 |
|---|---|
| Name | Miku Sakakibara |
| Other Names | 榊原 美玖, さかきばら みく |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Hitoyume -Autumnal Equinox Story- |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Mai Gotou, 後藤麻衣, ごとう まい |
| Tags | ahoge, school uniform, cheek curls, neckerchief |
| Persönlichkeit | |
| Role | Osananajimi |
| Height | 157cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 87cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miku Sakakibara
Profil
Miku Sakakibara is a character from Hitoyume -Autumnal Equinox Story-.
They have been indexed as Weiblich Teen with Braun eyes and Pink hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Pink | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen | Relations Graph
Daughter of Yui Sakakibara
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Hitoyume -Autumnal Equinox Story-