Sawako Michigami appears in Hitoyume -Autumnal Equinox Story- as a unsortiert character with schulterlang grün hair and orange eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 724 |
|---|---|
| Name | Sawako Michigami |
| Other Names | 道上 佐和子, みちがみ さわこ |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Hitoyume -Autumnal Equinox Story- |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Nami Kurokawa, 黒河奈美, くろかわ なみ |
| Tags | necklace, braid, hair loop |
| Persönlichkeit | |
| Role | Homeroom teacher |
| Height | 169cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 89cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sawako Michigami
Profil
Sawako Michigami is a character from Hitoyume -Autumnal Equinox Story-.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Orange eyes and Grün hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Orange | |
| Haarfarbe | Grün | |
| Haarlänge | Schulterlang | (Haare hochgesteckt / Unbestimmt) |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | (Teen) |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| sheedy joined |
| Somniscope joined |

Facebook 
Hitoyume -Autumnal Equinox Story-