One of the notable characters from Lovedori Halation, Miharu Shounai is recognized for schulterlang braun hair and braun eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 76532 |
|---|---|
| Name | Miharu Shounai |
| Other Names | 庄内 未春 (しょうない みはる) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Lovedori Halation |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| Tags | school uniform, knee highs, twintails, flower |
| Persönlichkeit | |
| Height | 146cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miharu Shounai
Profil
Miharu Shounai is a character from Lovedori Halation.
They have been indexed as Weiblich Teen with Braun eyes and Braun hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
62
12
52
Facebook 
Lovedori Halation