One of the notable characters from Floral Flowlove, Kano Mihato is recognized for hüfte oder länger orange hair and lila eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 76997 |
|---|---|
| Name | Kano Mihato |
| Other Names | 美鳩 夏乃 (みはと かの) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Floral Flowlove |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Eriko Nakamura, 中村繪里子, なかむら えりこ |
| Tags | school uniform, hair ribbons, hairclip, ribbon |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | February 14 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 157cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | O |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kano Mihato
Profil
Kano Mihato is a character from Floral Flowlove.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Orange hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Orange | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
2
15 
Facebook 
Floral Flowlove