Tsukasa Mochizuki is a character from Sweet Concert featuring hüfte oder länger schwarz hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 795 |
|---|---|
| Name | Tsukasa Mochizuki |
| Other Names | 望月 司(もちづき つかさ) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Sweet Concert |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Sayaka Kazuna, 計名さや香, かずな さやか |
| Tags | school uniform, hairbow, neckerchief, school crest |
| Persönlichkeit | |
| Height | 169cm |
| Weight | 54kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 86cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsukasa Mochizuki
Profil
Tsukasa Mochizuki is a character from Sweet Concert.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Schwarz hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
statishu rated JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders ★★★★★
|
| statishu joined |
| MysteriousNamekian joined |

Facebook 
Sweet Concert
statishu rated