One of the notable characters from Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku!, Miwa Shirakawa is recognized for schulterlang orange hair and grün eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 80720 |
|---|---|
| Name | Miwa Shirakawa |
| Other Names | 白河 美和 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yuu Amamiya, 雨宮侑布, あまみや ゆう |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 162cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 92cm |
| Age | 32 |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miwa Shirakawa
Profil
Miwa Shirakawa is a character from Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku!.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Grün eyes and Orange hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Orange | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Dragonborn joined |
3
3
Facebook 
Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku!