Hinata Yuzuki is a character from Tenioha! 2 ~Nee, Motto Ecchi Na Koto Ippai Shiyo?~ featuring hüfte oder länger lila hair and braun eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 80909 |
|---|---|
| Name | Hinata Yuzuki |
| Other Names | 柚木 ひなた (ゆずき ひなた) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Tenioha! 2 ~Nee, Motto Ecchi Na Koto Ippai Shiyo?~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Akane Sanada, 眞田朱音, さなだ あかね |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | March 7 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 146cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 82cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hinata Yuzuki
Profil
Hinata Yuzuki is a character from Tenioha! 2 ~Nee, Motto Ecchi Na Koto Ippai Shiyo?~.
They have been indexed as Weiblich Teen with Braun eyes and Lila hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Lila | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Tenioha! 2 ~Nee, Motto Ecchi Na Koto Ippai Shiyo?~