Elena Amatsuka is a hauptcharakter character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! known for hüfte oder länger schwarz hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 82913 |
|---|---|
| Name | Elena Amatsuka |
| Other Names | 天使 英玲奈, Erena Amatsuka |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Mizuki Yamaguchi, 山口瑞樹, やまぐち みずき |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 162cm |
| Bust | 119cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Elena Amatsuka
Profil
Elena Amatsuka is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Schwarz hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Please joined |
| aniconie82 joined |
11
73
61
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!