Risa Majime is a hauptcharakter character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen known for hüfte oder länger lila hair and lila eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84591 |
|---|---|
| Name | Risa Majime |
| Other Names | 馬締 理紗 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Natsuka Hano, 波野夏花, はの なつか |
| Tags | labcoat, nurse |
| Persönlichkeit | |
| Height | 170cm |
| Bust | 119cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 90cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Risa Majime
Profil
Risa Majime is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Lila eyes and Lila hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Lila | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| ShotoTodoroki joined |
| TGaf joined |
3
65
16
55
Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen