|
☰ Links
|
|
| ID | 84797 |
|---|---|
| Name | Anju Matsuura |
| Other Names | 松浦 杏樹(まつうら あんじゅ) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | humiliation |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Maki Tomonaga, 朋永真季, ともなが まき |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 164cm |
| Bust | 97cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 93cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anju Matsuura
Profil
Anime girl Anju Matsuura is a character from humiliation.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Gelb eyes and Lila hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Gelb | |
| Haarfarbe | Lila | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
21
40
75
Facebook 
humiliation