Miyu Takamine is a character from Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan featuring hüfte oder länger blau hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 89482 |
|---|---|
| Name | Miyu Takamine |
| Other Names | 高峰 美結 (たかみね みゆ) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | An Kasuga, 春日アン, かすが アン |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 158cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
| Birthday | August 19 |
| Sign | Leo ♌ |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miyu Takamine
Profil
Miyu Takamine is a character from Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Pink eyes and Blau hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Pink | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
24
20
Facebook 
Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan