|
☰ Links
|
|
| ID | 89546 |
|---|---|
| Name | Tiana |
| Other Names | ティアナ |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yuri Konami, こなみ由梨, こなみ ゆり |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 155cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 92cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tiana
Profil
Anime girl Tiana is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Pink eyes and Blau hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Pink | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
10
24
19
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!
SKyongmania faved