One of the notable characters from Aneimo 2 ~ Second Stage ~, Saori Shirakawa is recognized for hüfte oder länger schwarz hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 905 |
|---|---|
| Name | Saori Shirakawa |
| Other Names | 白川 沙織(しらかわ さおり) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Aneimo 2 ~ Second Stage ~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Ryoko Tanaka, 田中涼子, たなか りょうこ |
| Tags | school uniform, ribbon, tights, hairband |
| Persönlichkeit | |
| Height | 160cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 87cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saori Shirakawa
Profil
Saori Shirakawa is a character from Aneimo 2 ~ Second Stage ~.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Schwarz hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| TGaf joined |
3
65
12
52
Facebook 
Aneimo 2 ~ Second Stage ~