One of the notable characters from Hara Katsu! 3 ~Kozukuri Business Haigyou no Kiki!?~, Chizuru Kushiyanagi is recognized for schulterlang lila hair and gelb eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92010 |
|---|---|
| Name | Chizuru Kushiyanagi |
| Other Names | 櫛柳 千弦(くしやなぎ ちづる) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Hara Katsu! 3 ~Kozukuri Business Haigyou no Kiki!?~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yuri Takamura, 高村優里, たかむら ゆり |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 160cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 90cm |
| Age | 29 |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chizuru Kushiyanagi
Profil
Chizuru Kushiyanagi is a character from Hara Katsu! 3 ~Kozukuri Business Haigyou no Kiki!?~.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Gelb eyes and Lila hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Gelb | |
| Haarfarbe | Lila | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Dovah joined |

Facebook 
Hara Katsu! 3 ~Kozukuri Business Haigyou no Kiki!?~