Shiina Kisu appears in Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai as a hauptcharakter character with schulterlang schwarz hair and lila eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95068 |
|---|---|
| Name | Shiina Kisu |
| Other Names | 木須 志衣菜 (きす しいな) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Ryouko Ono, 小野涼子, おの りょうこ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | April 30 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 146cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 79cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shiina Kisu
Profil
Shiina Kisu is a character from Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Schwarz hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai