Nanaru Komorie appears in Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai as a hauptcharakter character with hüfte oder länger lila hair and rot eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95069 |
|---|---|
| Name | Nanaru Komorie |
| Other Names | 小森江 七瑠 (こもりえ ななる) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | twintails |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | October 16 |
| Sign | Libra ♎ |
| Height | 156cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 83cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nanaru Komorie
Profil
Nanaru Komorie is a character from Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai.
They have been indexed as Weiblich Teen with Rot eyes and Lila hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Rot | |
| Haarfarbe | Lila | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |
| RollingStationCubie joined |

Facebook 
Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai
Luna_Bakugo faved