Maho Narutaki appears in Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai as a hauptcharakter character with hüfte oder länger rot hair and gelb eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95071 |
|---|---|
| Name | Maho Narutaki |
| Other Names | 鳴滝 真帆 (なるたき まほ) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | December 10 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 164cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 80cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maho Narutaki
Profil
Maho Narutaki is a character from Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai.
They have been indexed as Weiblich Teen with Gelb eyes and Rot hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Gelb | |
| Haarfarbe | Rot | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Silk joined |
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|

Facebook 
Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai
Luna_Bakugo faved