One of the notable characters from Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai, Cara Olivia is recognized for hüfte oder länger blond / gelb hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95072 |
|---|---|
| Name | Cara Olivia |
| Other Names | カーラ・オリヴィア |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Tae Okajima, 岡嶋妙, おかじま たえ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | January 1 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 143cm |
| Bust | 119cm |
| Waist | 110cm |
| Hip | 117cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Cara Olivia
Profil
Cara Olivia is a character from Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Blond / Gelb hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| aaron18 joined |
| Felfel1210 joined |
| black_silence123 joined |
| LordOfFrenziedFlame joined |

Facebook 
Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai