☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 95245 |
|---|---|
| Name | Sumika Kamishiro |
| Other Names | 神代 澄香(かみしろ すみか) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Kokorone Pendulum! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Natsumi Takamori, 高森奈津美, たかもり なつみ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 157cm |
| Bust | 97cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | O |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sumika Kamishiro
Profil
Anime girl Sumika Kamishiro is a character from Kokorone Pendulum!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Rot eyes and Blond / Gelb hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Rot | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder
Kommentar
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
1
50 
Facebook 

Kokorone Pendulum!