Mai Maisaka is a character from Study § Steady featuring schulterlang weiß hair and lila eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95409 |
|---|---|
| Name | Mai Maisaka |
| Other Names | 舞阪 茉衣(まいさか まい) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Study § Steady |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Honoka Yuuki, 結城ほのか, ゆうき ほのか |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | March 21 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 146cm |
| Bust | 70cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 72cm |
| Blood Type | O |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mai Maisaka
Profil
Mai Maisaka is a character from Study § Steady.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Weiß hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Weiß | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| sheedy joined |
| Somniscope joined |
1
1
Facebook 
Study § Steady