See Other Versions of this Character
|
☰ Links
|
|
| ID | 97647 |
|---|---|
| Name | Peorth Gondul |
| Other Names | ペイオース・ゲンドゥル |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Shin Shirogane no Soleil -ReANSWER- |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Saki Minase, 水瀬沙季, みなせ さき |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 139cm |
| Bust | 68cm |
| Waist | 44cm |
| Hip | 72cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Peorth Gondul
Profil
Anime girl Peorth Gondul is a character from Shin Shirogane no Soleil -ReANSWER-.
They have been indexed as Weiblich Kind with Blau eyes and Weiß hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | (Rot) |
| Haarfarbe | Weiß | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Kind | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Mikahyakuya joined |
1
1
Facebook 
Shin Shirogane no Soleil -ReANSWER-
Natsumimi rated