Brynhildr Arlesgrat appears in Blade x Bullet - Kinrin no Soleil as a hauptcharakter character with hüfte oder länger blond / gelb hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97653 |
|---|---|
| Name | Brynhildr Arlesgrat |
| Other Names | ブリュンヒルデ・アルルクラート |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Blade x Bullet - Kinrin no Soleil |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 168cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Brynhildr Arlesgrat
Profil
Brynhildr Arlesgrat is a character from Blade x Bullet - Kinrin no Soleil.
They have been indexed as Weiblich Teen with Pink eyes and Blond / Gelb hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Pink | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
50
21
Facebook 
Blade x Bullet - Kinrin no Soleil