|
☰ Links
|
|
| ID | 97877 |
|---|---|
| Name | Mieru Shirosaki |
| Other Names | 白咲 美絵瑠 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Anata ni Koi Suru Ren'ai Recette |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Oma Ichimura, 壱智村小真, いちむら おま |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | April 9 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 145cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 74cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mieru Shirosaki
Profil
Anime girl Mieru Shirosaki is a character from Anata ni Koi Suru Ren'ai Recette.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Lila hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Lila | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 