One of the notable characters from ONE BOKU Faraway so close, Chiri Komine is recognized for brustlänge grün hair and gelb eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 981 |
|---|---|
| Name | Chiri Komine |
| Other Names | 小峯 千里(こみね ちり) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | ONE BOKU Faraway so close |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | braid, hair ribbon, hair intakes, school uniform, socks, frills, apron |
| Persönlichkeit | |
| Height | 154cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 87cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chiri Komine
Profil
Chiri Komine is a character from ONE BOKU Faraway so close.
They have been indexed as Weiblich Teen with Gelb eyes and Grün hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Gelb | |
| Haarfarbe | Grün | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
ONE BOKU Faraway so close