|
☰ Links
|
|
| ID | 98346 |
|---|---|
| Name | Shiroha Naruse |
| Other Names | 鳴瀬 しろは |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Summer Pockets |
| Medientyp | visual novel |
| Gesprochen von | Konomi Kohara, 小原好美, こはら このみ |
| Tags | school uniform |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | June 8 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 155cm |
| Weight | 39kg |
| Bust | 81cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 83cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shiroha Naruse
Profil
Anime girl Shiroha Naruse is a character from Summer Pockets.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Weiß hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Weiß | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | View all 532 | Add
|
1 likes
Why are you coming back?! |
|
0 likes
I'll go if I can make it. |
|
0 likes
Thank you. |
|
0 likes
You did good, Umi-chan. |
|
0 likes
I've tried thinking that way too. |
|
0 likes
Snap! |
|
0 likes
Hairi! |
|
0 likes
But that's what I saw. |
|
0 likes
Do you have time? |
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Mikahyakuya joined |

Facebook
Play Voice Sample
Summer Pockets
Summer Pockets (anime)

Natsumimi rated