|
☰ Links
|
|
| ID | 98515 |
|---|---|
| Name | Iota BT |
| Other Names | イオタ BT |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Baldr Bringer |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Mari Kirimura, 桐村まり, きりむら まり |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 155cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 84cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Iota BT
Profil
Anime girl Iota BT is a character from Baldr Bringer.
They have been indexed as Weiblich Teen with Orange eyes and Blond / Gelb hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Orange | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Dazai joined |

Facebook 
Baldr Bringer