Meiko Isuzu is a character from Bakunyuu Injoku Reiboishi featuring 肩まで 茶色 hair and 赤 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 101520 |
|---|---|
| Name | Meiko Isuzu |
| Other Names | 五十鈴 命子(いすず めいこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Bakunyuu Injoku Reiboishi |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 170cm |
| Bust | 123cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 97cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Meiko Isuzu
プロフィール
Meiko Isuzu is a character from Bakunyuu Injoku Reiboishi.
They have been indexed as 女性 大人 with 赤 eyes and 茶色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
2
62/from/爆乳淫辱霊媒師/uploads/chars/36226-1737699300.jpg)
Facebook 
Bakunyuu Injoku Reiboishi