|
☰ Links
|
|
| ID | 105231 |
|---|---|
| Name | Fubuki |
| Other Names | フブキ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Wanko no Yomeiri ~Arata na Nihon no Shippo~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Minori Ozawa, 小澤みのり, おざわ みのり |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fubuki
プロフィール
Anime girl Fubuki is a character from Wanko no Yomeiri ~Arata na Nihon no Shippo~.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 白 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 白 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | 獣 |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| gore joined |

Facebook 
Wanko no Yomeiri ~Arata na Nihon no Shippo~