☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 105511 |
|---|---|
| Name | Hiromi Tamachi |
| Other Names | 田町 ひろみ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Doukyuusei Remake |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Sayaka Matsuyama, 松山 紗香, まつやま さやか |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 87cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hiromi Tamachi
プロフィール
Anime girl Hiromi Tamachi is a character from Doukyuusei Remake.
They have been indexed as 女性 大人 with オレンジ eyes and 青 hair that is 耳まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | オレンジ | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 耳まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| TrojanHorse joined |
artmaster rated Classroom of the Elite 4th Season ★★★★★
|

Facebook 

Doukyuusei Remake
artmaster rated