Wuxia Shi is an unsorted character from Girl Cafe Gun known for 腰まで 紫 hair and ピンク eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 112304 |
|---|---|
| Name | Wuxia Shi |
| Other Names | ジムカ, Jimuka |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Girl Cafe Gun |
| Media Type | mobile game |
| 声優 | Yoshino Nanjo, 南條愛乃, なんじょう よしの |
| タグ | |
| Personality | |
| Nationality | Chinese |
| Birthday | May 14 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 164cm |
| Weight | 46kg |
| Blood Type | A |
| Age | 18 |
| Bust | 85cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Wuxia Shi
プロフィール
Wuxia Shi is a character from Girl Cafe Gun.
They have been indexed as 女性 Teen with ピンク eyes and 紫 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | ピンク | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations | Relations Graph
Older sister of Wuyou Shi
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Girl Cafe Gun