|
☰ Links
|
|
| ID | 116022 |
|---|---|
| Name | Misaki Tsukimori |
| Other Names | 月森 美咲 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Boku to Kanojo no Kojin Lesson |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Sakiko Fukata, 深田紗記子, ふかた さきこ |
| タグ | pantyhose, suit, high heels, hair tie, teacher |
| Personality | |
| Birthday | September 21 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 158cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Misaki Tsukimori
プロフィール
Anime girl Misaki Tsukimori is a character from Boku to Kanojo no Kojin Lesson.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 黒 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Mikahyakuya joined |
5
Facebook 
Boku to Kanojo no Kojin Lesson
Natsumimi rated