☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 119706 |
|---|---|
| Name | Tamaki |
| Other Names | タマキ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Torikago Scrap March |
| Media Type | mobile game |
| 声優 | Rie Suegara, 末柄里恵, すがら りえ |
| タグ | shorts, glasses, cleavage, fur, jacket, twin ahoge, bunny ears |
| Personality | |
| Birthday | August 8 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 164cm |
| Weight | 53kg |
| Bust | 92cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tamaki
プロフィール
Anime girl Tamaki is a character from Torikago Scrap March.
They have been indexed as 女性 大人 with ピンク eyes and ピンク hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | ピンク | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | 獣 |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Beeboo joined |
TandemCharacters rated Fairy Tail (Series) ★
|

Facebook 

Torikago Scrap March
TandemCharacters rated