|
☰ Links
|
|
| ID | 126640 |
|---|---|
| Name | MyunMyun Lafleur |
| Other Names | ミュンミュン・ラフルール |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Saya Kazuki, 花月さや, かづき さや |
| タグ | gyaru, elf |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 108cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 92cm |
| Club | Maid Rhythmic Gymnastics |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
MyunMyun Lafleur
プロフィール
Anime girl MyunMyun Lafleur is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | Elf |
Relations | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Majiyome
|
9
7
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!
SKyongmania faved