Sarina Akashi is a character from Shinshoku featuring 胸まで 紫 hair and 緑 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 132389 |
|---|---|
| Name | Sarina Akashi |
| Other Names | 明石 沙梨奈 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Shinshoku |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yuri Takamura, 高村優里, たかむら ゆり |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 93cm |
| Cup Size | G |
| Waist | 60cm |
| Hips | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sarina Akashi
プロフィール
Sarina Akashi is a character from Shinshoku.
They have been indexed as 女性 大人 with 緑 eyes and 紫 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
75
24
90
Facebook 
Shinshoku