One of the notable characters from Kyosei Shihai, Sarasa Kousaka is recognized for 腰まで オレンジ hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 137303 |
|---|---|
| Name | Sarasa Kousaka |
| Other Names | 香坂 更紗 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kyosei Shihai |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Kasumi Yomogi, 蓬かすみ, よもぎ かすみ |
| タグ | |
| Personality | |
| School Year | 1 |
| Height | 160cm |
| Bust | 91cm |
| Cup Size | F |
| Waist | 60cm |
| Hips | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sarasa Kousaka
プロフィール
Sarasa Kousaka is a character from Kyosei Shihai.
They have been indexed as 女性 Teen with 緑 eyes and オレンジ hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | オレンジ | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
20
15
Facebook 
Kyosei Shihai