|
☰ Links
|
|
| ID | 140546 |
|---|---|
| Name | Mitsuki Sinkai |
| Other Names | 深海 海月 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kira☆Kano |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Hiyori Amaki, 天季 ひより, ひより あまき |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | February 11 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 155cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mitsuki Sinkai
プロフィール
Anime girl Mitsuki Sinkai is a character from Kira☆Kano.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 紫 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Kira☆Kano
Showofreader rated