One of the notable characters from Bakappuru Supplement, Rena Ayase is recognized for 腰まで 黒 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 143501 |
|---|---|
| Name | Rena Ayase |
| Other Names | 綾瀬 玲奈 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Bakappuru Supplement |
| Media Type | h-game |
| 声優 | An Kasuga, 春日アン, かすが アン |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | November 4 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 152cm |
| Blood Type | O |
| Bust | 88cm |
| Cup Size | G |
| Waist | 52cm |
| Hips | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rena Ayase
プロフィール
Rena Ayase is a character from Bakappuru Supplement.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 黒 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Dovah joined |
3
68
80
44
Facebook 
Bakappuru Supplement