☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 144462 |
|---|---|
| Name | Lumiera Lil Earthian |
| Other Names | ルミエラ・リル・アーシアン |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Ichika Kanou, 叶一華, かのう いちか |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 177cm |
| Bust | 138cm |
| Waist | 61cm |
| Hips | 95cm |
| Cup Size | V |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lumiera Lil Earthian
プロフィール
Anime girl Lumiera Lil Earthian is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!.
They have been indexed as 女性 大人 with 赤 eyes and 赤 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
1 given by SilverWolfKing 6 hour(s) 21 minute(s) 14 second(s) ago
Kawaii or NOT?!
| Tamsy_Blossom joined |
2
83
42
Facebook 

Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!