|
☰ Links
|
|
| ID | 148028 |
|---|---|
| Name | Yuka Minegishi |
| Other Names | 峰岸 裕香 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kan'ochi x Aniyome -Anta no Sei yo! Watashi, Kono Uwaki Chi●po Janakya Dame na no!- |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Hikari Ooba, 大葉 光, おおば ひかり |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 166cm |
| Bust | 114cm |
| Waist | 64cm |
| Hips | 110cm |
| Cup Size | M |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuka Minegishi
プロフィール
Anime girl Yuka Minegishi is a character from Kan'ochi x Aniyome -Anta no Sei yo! Watashi, Kono Uwaki Chi●po Janakya Dame na no!-.
They have been indexed as 女性 大人 with 黄色 eyes and 茶色 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania rated One Piece: Baron Omatsuri and the Secret Island ★★★★★
|
SKyongmania faved One Piece: Baron Omatsuri and the Secret Island
|
Elias rated Apocalypse Hotel ★★★★★
|
Elias faved Apocalypse Hotel
|
3
12
11
52
Facebook 
Kan'ochi x Aniyome -Anta no Sei yo! Watashi, Kono Uwaki Chi●po Janakya Dame na no!-
SKyongmania rated
Elias rated