|
☰ Links
|
|
| ID | 148069 |
|---|---|
| Name | Patricia Braque |
| Other Names | パトリシア=ブラック |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 55cm |
| Hips | 88cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Patricia Braque
プロフィール
Anime girl Patricia Braque is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 青 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Elias rated MAO ★★★★★
|
Elias faved Kusunoki's Garden of Gods
|
| Haruat25i00 joined |

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to
Elias rated
Elias faved