|
☰ Links
|
|
| ID | 148099 |
|---|---|
| Name | Melvy Marloze |
| Other Names | メルヴィ・マルローゼ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Magalumina |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Gao Torase, 虎瀬 がお, とらせ がお |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | March 23 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 148cm |
| Weight | 46kg |
| Bust | 96cm |
| Waist | 54cm |
| Hips | 91cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Melvy Marloze
プロフィール
Anime girl Melvy Marloze is a character from Magalumina.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 白 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 白 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| BlocksBoss joined |

Facebook 
Magalumina