☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 16097 |
|---|---|
| Name | Anon Yukinomiya |
| Other Names | 雪之宮 杏音 (ゆきのみや あのん) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Sakigake Generation! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | school uniform, ahoge, stockings, sneakers, katana |
| Personality | |
| Birthday | March 3 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Blood Type | O |
| Height | 158cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anon Yukinomiya
プロフィール
Anime girl Anon Yukinomiya is a character from Sakigake Generation!.
They have been indexed as 女性 Teen with 緑 eyes and ピンク hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| NickWildish joined |
/from/サキガケ⇒ジェネレーション/uploads/chars/5688-1416209563.jpg)
Facebook 

Sakigake Generation!