|
☰ Links
|
|
| ID | 20479 |
|---|---|
| Name | Momiji Narusaki |
| Other Names | 成咲 紅葉 (なるさき もみじ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| タグ | school uniform, plaid, hair ribbons, twintails, bow, braid, vest |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 88cm |
| Role | Osananajimi |
| Club | Cooking |
| Likes | Crossword puzzles |
| Favorite food | Nyanko omelet |
| Dislikes | Horror movies |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Momiji Narusaki
プロフィール
Anime girl Momiji Narusaki is a character from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and ピンク hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|
| graintime joined |


Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei
SK071 rated