One of the notable characters from The Qwaser of Stigmata, Tomo Yamanobe is recognized for 肩まで 青 hair and 赤 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 21342 |
|---|---|
| Name | Tomo Yamanobe |
| Other Names | 山辺 燈 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | The Qwaser of Stigmata |
| Media Type | アニメ |
| 声優 | Aki Toyosaki, 豊崎愛生, とよさき あき |
| タグ | hairband, hair ribbon, school uniform, bow, curly hair, stockings |
| Personality | Pervert |
| Birthday | October 19 |
| Sign | Libra ♎ |
| Bust | 91cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
3 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
2 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tomo Yamanobe
プロフィール
Tomo Yamanobe is a character from The Qwaser of Stigmata.
They have been indexed as 女性 Teen with 赤 eyes and 青 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 青 | (紫) |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
13
12
Facebook 
The Qwaser of Stigmata